O firmie

/O firmie
O firmie2018-10-03T16:06:04+00:00

Kim jesteśmy

UNIQUE HOME jest producentem ekskluzywnych, wysokiej jakości mebli. Nasze produkty przeznaczone są dla osób, które cenią luksus, elegancję, piękny wygląd, a jednocześnie funkcjonalność i wygodę.

UNIQUE HOME to tradycje meblarskie od pokoleń. Przez długie lata ciężką pracą i zaangażowaniem budowaliśmy firmę, która podbije polski rynek meblarski.Współpracujemy z zaufanymi dostawcami materiałów, nagradzanymi architektami i projektantami wnętrz. Wszystko po to, aby jak najlepiej realizować potrzeby naszych Klientów.

Nasze priorytety

Sukces naszej firmy w dużej mierze wynika z właściwego określenia priorytetów i stałych wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. Na pierwszym miejscu jest Klient – jego emocje i marzenia. Staramy się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Oferujemy w tym zakresie terminową realizację zamówień, wysoką jakość użytych materiałów, wyjątkową trwałość naszych produktów, a także pomoc w wyborze produktu, pasującego do danego wnętrza. Jesteśmy również otwarci na tworzenie mebli na podstawie Państwa projektu.

UNIQUE HOME to marka, która powstała z pasji i wrażliwości na piękno. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!