Strefa architekta

/Strefa architekta
Strefa architekta2018-10-02T09:27:53+00:00

Kogo szukamy?

Szukamy do współpracy ludzi, takich jak my, czyli pasjonatów, zaangażowanych w tworzenie nowych form, wzorów i spełniających marzenia Klientów o posiadaniu eleganckiego, unikalnego mebla, który nada sypialni, salonowi lub gabinetowi wyjątkowego charakteru. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z architektami, jak i projektantami wnętrz.

Jeżeli są Państwo gotowi, aby zostać naszymi partnerami biznesowymi, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, dostęp do bogatej oferty katalogowej (różne tekstury, kolorystyki, próbki materiałów), wysokiej jakości materiały, zaufanych dostawców, pomoc w dostosowaniu produktu do oczekiwań i budżetu inwestora, indywidualne podejście do każdego projektu, wygodną formę spotkań i o wiele więcej.

Co realizujemy?

Zrealizujemy każdy projekt, dostarczony nam w dowolnej formie – rysunku, zdjęcia, myśli.

Cenimy nowoczesność, design, świeżość w dziedzinie meblarstwa, dlatego jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Możemy również połączyć siły, aby nasze doświadczenie i wiedza, razem z nowym pomysłem i spojrzeniem, stworzyło wyjątkowy, funkcjonalny, ergonomiczny i wytrzymały produkt, który jednocześnie zachwyci estetyką i jakością wykonania.

Jeżeli są Państwo gotowi na nową przygodę z UNIQUE HOME, zapraszamy do współpracy!

Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.